Varrodai technikus állás Kerecsenden

Sanamöbel Kft.
Kerecsend
2021. 04. 14.

A kerecsendi Sanamöbel Kft. varrodai technikus munkatársat keres.

A Sanamöbel Kft. egy 100 főt foglalkoztató, könnyűfém megmunkálást végző termelő családi cég. Cégünk dizájnbútorok és alkatrészek gyártásával foglalkozik - korszerű technológia alkalmazásával - Németország és a Benelux államok bútorpiacaira. Mivel palettánk nagyon széles, a mindennapok változatosak és tele vannak új kihívásokkal. Termelő egységünk egy kislétszámú varrodával és kárpitos üzemmel is rendelkezik, ahol kárpitozott dizájn ülőbútorokat, ágyakat, fejtámlákat gyártunk.

Feladatok

  • új modellek tervezése, fejlesztése, szabásminta készítés,
  • műszaki dokumentáció készítés,
  • új modellek bevezetése a termelésbe,
  • varrodai, szabászati folyamatok irányítása,
  • kapcsolattartás a kárpitos üzemmel,

Elvárások

  • Középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • Önállóan és csapatban is tud dolgozni,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik,
  • pontos és precíz,

Előnyök

  • Gerber szabászgép és tervező program ismerete,

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés (Jelentkezéskor bérigényt kérünk feltüntetni.)
  • béren kívüli juttatások
  • kulturált munkakörülmények
  • hosszú távú, biztos munkahely
  • jó hangulatú csapat
  • változatos munkakör, fejlődési lehetőség
  • folyamatos továbbképzés

Várjuk mindazok jelentkezését korra és nemre való tekintet nélkül, akik hosszú távra gondolkodnak, szeretik a kihívásokat, elhivatottak munkájukban és kedvet éreznek ahhoz, hogy egy 100 fős, családias termelő cégnél helyezkedjenek el Kérjük, küldje fényképes önéletrajzát.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott