Csapatvezető munkakörben álláslehetőség Veszprémben a DECATHLON üzletben

Tízpróba Magyarország Kft.
Veszprém
Bruttó 273 000 Ft / Hónap
2021. 04. 13.

Csapatvezető munkakörben álláslehetőség Veszprémben a DECATHLON üzletben.

Feladatok

Nálunk változatos munkakörre számíthatsz:

  • Tanácsaiddal és termékeink elérhetőségének biztosításával hozzájárulsz, hogy eljuttassuk a sportolás örömét és jótékony hatását a lehető legtöbb ember számára
  • Mindennapjaid során felelsz egy együttműködő és önálló csapat kialakításáért és fenntartásáért (munkatársak felvétele, képzése,folyamatok koordinálása és fejlesztése)
  • Részleged mindennapi hatékony és sikeres működése érdekében felelsz éves kereskedelmi tevékenységed megtervezéséért és megvalósításáért  (termékválaszték kialakítása, elérhetőségének biztosítása, polckép megtervezése, készleted precíz utánkövetése)
  • Felelősséget vállalsz áruházad gördülékeny folyamatainak biztosításáért (napi munkaerő koordinálása, áruátvétel, hatékony kassza folyamatok, üzemeltetési részfeladatok ellátása)
  • Részleged sportjainak népszerűsítéséhez további partneri kapcsolatok kialakítása.

Elvárások

Köztünk a helyed, ha :

  • Felsőfokú tanulmányokat folytatsz, vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Hobbi szinttől akár élsportolói eredményekig rendszeresen űzöd sportodat
  • Megtalálod a közös hangot mindenkivel
  • Szereted a csapatmunkát és hiszel a megfelelő véleménymegosztás erejében
  • Felhasználó központúságoddal szívesen segítenéd vásárlóinkat a számukra legmegfelelőbb termék kiválasztásában, hétvégén is
  • Felelősségteljes munkavégzéseddel, jó kommunikációs- és szervező készségeddel megfelelő bevonó vezető személyiség vagy
  • Nyitottan állsz az újdonságok felé és vitális személyiség vagy
  • Szeretsz döntéseket hozni és az objektív látásmód jellemez
  • Szívesen dolgoznál maximum napi 8 órás munkaidőben, hétvégén is.

Az egyik legjobb munkahelyen az ország valószínűleg legjobb csapatában:

  • Időt és lehetőséget adunk, hogy azzal a sportággal foglalkozz, amelyet űzöl
  • Ötleteid és véleményed megosztásával segítheted áruházad vagy akár az összes áruház működését, fejlődését,
  • Bizalmunkkal támogatunk és lehetőséget adunk egyéni karrier utad eléréséhez képzési rendszerünk segítségével, továbbá felelősségi köröd bővítésével
  • Jó légkörben, egy közvetlen csapatban dolgozhatsz,
  • Mindig elérhetőek vagyunk egymás számára,
  • Napi rutin feladataidat okostelefonnal láthatod el,

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidőben bruttó 365 000 Ft alapbérben részesülsz
  • További rendszeres juttatás lesz elérhető számodra

Ha a leírtak alapján magadra ismertél és szívesen csatlakoznál csapatunkba heti 40 órás munkaidőben, jelentkezz!

Pályázatodban kérlek osztd meg velünk, hogy mit sportolsz és azt milyen rendszerességgel teszed.

Mi várunk Téged!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető