Építésvezető állás a Nemes Bau Plusz Kft-nél Kelet-Magyarországon

Bontási munkára szakosodott építőipari cégünk Kelet-Magyarországi munkáihoz keres hosszú távra építésvezetőt.

Feladatok

Különböző építési munkák helyszíni koordinálása. A munkák elvégzéséhez szükséges alapanyagok, szerszámok és emberi erőforrások biztosításában történő közreműködés, azok összehangolása. Vállalkozóval, alvállalkozókkal történő egyeztetések. Adminisztrációs és a kivitelezés lezárásával kapcsolatos feladatok végzése. Minőségellenőrzési és környezetvédelmi előírások biztosítása és ellenőrzése.

Munkavégzés helye: Kelet-Magyarszág

Elvárások

Fejlett szervezőkészségű, határozott, agilis, önálló és felelősségteljes munkavégzésre képes szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettséggel rendelkekező jelentkezőket várjuk.

További elvárások: műszaki végzettség, felhasználói szintű számítástechnikai ismeret, érvényes gépjárművezetői engedély, gyakorlat, megbízható, precíz munkavégzés, mobilitás.

Amit kínálunk

  • céges autó
  • mobiltelefon
  • változatos munkahelyszín

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott