Ügyfélszolgálati referens állás pécsi ls komlói irodában

Balaskó Csilla Mariann Egyéni vállalkozó
Pécs és környéke
Bruttó 150 000 Ft - 350 000 Ft / Hónap
2021. 04. 09.

Fontos számodra az ügyfelek maradéktalan kiszolgálása?

Új kihívásokat keresel pénzügyi téren?

Új kihívást keresel?

Szereted a dinamikus és tervszerű napokat?

 Cégünk Magyarország egyik legjelentősebb pénzügyi, biztosítási és befektetési szolgáltatójának az értékesítési partnere.

Pécsi és komlói irodánkba keresünk Ügyfélszolgálati tanácsadót.

Feladatok

  • Ügyféligények teljeskörű kiszolgálása
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • A társaság termékeinek értékesítése (biztosítási, banki, nyugdíjpénztári paletta)
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Új ügyfelek megkeresése
  • Napi kapcsolatfelvétel a meglévő és az új ügyfelekkel
  • Meglévő szerződések kezelése, aktualizálása
  • Értékesítési célkitűzések elérése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség (diploma vagy MNB hatósági tanúsítvány előny)
  • Mentori betanítás után képesség önálló munkavégzésre
  • Nyitottság az új technológiák alkalmazására
  • Felelősségteljes munkavégzés, kiváló problémamegoldó készség
  • Átlagon felüli kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Szorgalmas, motivált, céltudatos személyiség
  • Elvárás az ápolt, csinos megjelenés.
  • Saját laptop és telefon szükséges a munkavégzéshez.

Amit kínálunk

  • Alap fizetés + jutalék+bónusz
  • Hivatás indító kezdőtámogatás
  • Saját tanácsadói weboldal
  • Minőségi szakmai felkészítés, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Széles termékpaletta, megbízható ügyfélkiszolgálás
  • Karrier lehetőség
  • Inspiratív irodai környezet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott