Műszaki anyagraktárost keres az egri kórház

Műszaki anyagraktárost keres a Markhot Ferenc Kórház.

Feladatok

A munkakörhöz tartozó fő feladatok:

  • műszaki anyagok (villamos, épület gépész, építő mesteri anyagok) megrendelése,
  • beérkező anyagok átvétele és bevételezése,
  • a bevételezett készletek szakszerű kezelése,
  • utalványozott anyagok kiadása,
  • raktári készletgazdálkodás,
  • leltározási tevékenység

Elvárások

  • magyar állampolgárság, egészségügyi alkalmasság
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, büntetlen előélet
  • középiskolai végzettség
  • pontos, precíz munkavégzés, önállóság
  • megbízhatóság
  • felhasználói szintű számítógép ismeret

Előnyök

  • a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • műszaki anyag, áruismeret

  • levélben : fényképes, szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló okirat másolattal
  •  E-mail: Az oldalon keresztül

Jelentkezési határidő: 2021. április 16.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott