Pécsi telephelyű, csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó vállalatunk keres gépkezelő munkatársat

Pécsi telehelyű, csomagolóanyagok gyártásával fogalalkozó vállalatunk keres, folyamatos munkarendbe, extruder és konfekciónáló gépek mellé gépkezelő munkatársakat!

Feladatok

  • Konfekcionáló és extrudáló gépek beállítása
  • Gépeken átállás különböző munkák között
  • A legyártott termékek folyamatos minőségellenőrzése
  • A legyártott termékek előírás szerinti elcsomagolása
  • Gépek műszaki állapotának figyelése, hibák jelzése a karbantartó felé
  • A folyamatban lévő munkák dokumentálása

Elvárások

  • Min. 8. általános iskolai végzettség
  • Precíz, pontos, tiszta munkavégzés
  • Csapatjátékosság
  • Tanulási hajlandóság
  • FOLYAMATOS MUNKAREND VÁLLALÁSA  (3 nap 6:00-18:00, 3 nap pihenő 3 nap 18:00-06:00)

Előnyök

  •  Hasonló területen szerzett tapasztalat
  •  Műszaki érzék

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Munkaruházat

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott