Könyvelő munkakörben álláslehetőség Baján

Könyvelő munkakörben álláslehetőség Baján.

Feladatok

  • A rábízott könyvelési feladatok ellátása,
  • Számlák ellenőrzése a törvényi és belső vállalati előírásoknak megfelelően, azok kontírozása és rögzítése a könyvelési rendszerben,
  • Analitikák egyeztetése a főkönyvvel, eltérések kezelése,korrigálása,
  • Devizás tételek kezelése,
  • A havi könyvviteli zárási feladatok ellátása,
  • Könyvvizsgálók munkájának támogatása,
  • Az adatok, a könyvelés és a dokumentumok ellenőrzése a bevitt adatok megfelelősége, matematikai pontossága és megfelelő kódolása szempontjából,
  • Számviteli szoftverrel rendelkező számítógépeken információk rögzítése,tárolása és elemzése,
  • Készpénzbevételekkel, kiadásokkal,kötelezettségekkel és követelésekkel, nyereséggel és veszteséggel kapcsolatos statisztikai, pénzügyi, számviteli táblázatok összeállítása,
  • Adatszolgáltatások egyéb bevallások készítése (NAV,KSH),
  • Időszaki,év végi zárások,beszámoló készítés,
  • Áfa bevallás elkészítése,
  • Munkaügy ellenőrzése,
  • Biztosításkezelés,
  • Gépjárművekkel kapcsolatos kimutatások, útnyílvántartások készítése,
  • Tárgyieszköz kezelés,
  • Kapcsolt vállalkozásokkal kapcsolatos kimutatások készítése

Elvárások

  • Szakirányú pénzügyi/számviteli végzettség,
  • 3-5 éves tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret ( Word, Excel, Outlook),
  • Precizitás, proaktivitás,
  • Megbízhatóság, diszkréció,
  • Jó problémamegoldó képesség,

Előnyök

  • Szakmai múltat igazoló referencia,
  • Építőipar területén szerzett tapasztalat,
  • Német nyelvtudás,

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű főállású munkaviszony,
  • Stabil vállalati háttér és infrastruktúra,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Jól együttműködő, lelkes csapat és modern munkakörnyezet,

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott