Gépkocsivezető/áruterítő pozícióba munkatársat keresünk

A Szal-Tó Kft. mint nagy múlttal rendelkező kis- és nagykereskedelmi vállalkozás, hosszútávra keres Gépkocsivezető/áruterítő pozícióba munkatársat, hajdúszoboszlói telephelyre.

Feladatok

  • áruszállítás
  • pontos, sérülésmentes szállítás
  • az értékekkel való elszámolás
  • adminisztráció
  • raktári munka- és balesetvédelmi szabályok, valamint a raktári rend betartása
  • raktárkezelői tevékenységek ellátása
  • számítógép felhasználói szintű ismerete

Elvárások

  • ’B’ kategóriás jogosítvány
  • pozitív hozzáállás
  • felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • előnyt jelent a targonca vezetői engedély megléte, tapasztalat

Amit kínálunk

  • kiszámítható munkaidő
  • korrekt bérezés, arányos bérfejlődési lehetőséggel
  • biztos munkahely

Amennyiben a fenti állásajánlat felkeltette érdeklődését, úgy a jelentkezéshez szükséges önéletrajzot várjuk.

Jelentkezéskor kérjük a pozíció megjelölését!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott