Ingatlanértékesítő / Ingatlanreferens MUNKA bAJÁN

Nordetix Kft.
Baja
2021. 03. 08.

Bajai ingatlanirodánk - amelyet 2013-ban nyitottunk - a dinamikusan fejlődő,- és országos City Cartel ingatlanközvetítő franchise tagja.

Fő működési területünk Baja, és 30 km-es környéke,- elsősorban új,- és használt ingatlanok értékesítésének és bérbeadásának közvetítésével foglalkozunk.

Feladatok

  • Saját ügyfélkor kialakítása, és teljes körű kiszolgálása;
  • Ingatlanok felderítése, felmérése, bemutatása, ügyfelek tájékoztatása;
  • Új,- és használt ingatlanok értékesítése / bérbeadása;
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel;
  • Igény szerint keresztértékesítés az országos partnerirodákkal;

Elvárások

  • Kommunikáció - Kommunikáció - Kommunikáció;
  • Sikerorientált, céltudatos, vállalkozói életszemlélet;
  • Legalább középfokú végzettség;
  • Baja és vonzáskörzetében lévő lakhely

Előnyök

  • "B" kategóriás jogosítvány;
  • angol és német nyelv ismerete;

Amit kínálunk

  • Több éves tapasztalat, meglévő know-how, és informatikai háttér;
  • Folyamatos szakmai továbbképzések és tréningek;
  • Önálló munkavégzés, rugalmas munkaidő;
  • Teljesítményarányos jövedelem (jutalék)
  • Karrierépítés (marketing, névjegykártya);
  • Igényes, üzleties munkakörnyezet;
  • ingyen kávé;

Foglalkoztatás jellege

  • Időszakos munka
  • Távmunka/otthoni munka
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott