Építésvezető munkalehetőség Pécsett

VivaPalazzo Zrt.
Pécs
2021. 04. 14.

Dinamikusan fejlődő, megbízható építőipari cégünk keres új munkatársat.

Feladatok

  • Építési helyszínen való folyamatos jelenlét,
  • Teljes körű szervezési, koordinálási, ellenőrzési feladatok a munkaterületen,
  • Anyagszükséglet összeállítása, az anyagellátás biztosítása,
  • Kivitelezés műszaki dokumentáció, építési napló naprakész vezetéséhez napi jelentés, felmérési naplók készítése, ellenőrzése,
  • Időütemtervek elkészítése, követése, határidők betartatása,

Elvárások

  • Építőipari műszaki végzettség,
  • Magasépítésben szerzett legalább 3 éves gyakorlat,
  • Jó vezetői képesség, magabiztos fellépés és kommunikáció,
  • Önállóság, terhelhetőség, megbízhatóság, pontosság,
  • Számítógépes ismeretek (Excel, Office, Internet),
  •  Utazási hajlandóság,
  •  B kategóriás jogosítvány,

Előnyök

  • Magasépítési kivitelezői munkákban szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • Teljesítményfüggő juttatások,
  • Céges autó, laptop,

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott