Kereskedelmi asszisztens munkatársat keresünk egri élelmiszeripari cégünkhöz

Rádi Pékség Sütőipari Kft.

Értékesítési munkatárs

Munkavégzés helye: Eger

2022. 01. 05.

Magyar piacon több mint 20 éves múlttal rendelkező, sütőipari vállalat keres asszisztensi tapasztalattal munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Kereskedelmi asszisztens

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás a kiemelt meglévő ügyfelekkel
  • Ügyvezetés munkájának segítése
  • Megrendelések, kiszállítások dokumentálása, nyomon követése
  • Ajánlatok készítése
  • Új termékek kóstolásában való résztvétel
  • Önköltség számítás

Elvárások

  • Jó kommunikácós készség
  • Felhasználói szinten word, exel használat
  • Kedves személyiség
  • Csapatban való együttműködés
  • Jól terhelhetőség, határozott fellépés
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Kreatív személy

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok
  • Jó hangulat, jó csapat
  • Versenyképes jövedelem