Sárszentmihályra keressük leendő gépkezelő kollégáinkat, 1-2 éves gépkezelői tapasztalattal.

Humilitas Kft.
Sárszentmihály
Bruttó 330 000 Ft / Hónap
2021. 03. 01.

Műszakrend:

  • Jelenleg 8 órás, 3 műszakos, hétfőtől péntekig

2021.04.01-től Megszakítás nélküli az alábbiak szerint:

  • 4 nap munka – 1 pihenőnap - 4 nap munka - 2 pihenőnap
  • Délelőttös műszak: 6:00-14:30
  • Délutános műszak:14:00-22:30
  • Éjszakás műszak: 22:00-06:30

Feladatok

  • Fólia befűzése a tekercselő gépbe, mennyiség beállítása, késztermék nyomdázása, csomagolása.

Elvárások

  • 1-2 éves gépkezelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bérezés: Br. 330.000 Ft / hó + 30 % műszakpótlék 18-06 óra között + bejárás támogatása. Igény esetén szálláslehetőség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos