A sikondai Ambient Hotel & AromaSPA**** munkatársat keres szakács munkakör betöltésére

Sikfürdő Kft.
Komló
2022. 09. 09.

A sikondai Ambient Hotel & AromaSPA**** munkatársat keres szakács munkakör betöltésére.

Munkavégzés helye: Komló-Sikonda

Jelentkezni fénykpes önéletrajzzal lehet.

Feladatok

  • a séf utasításai szerint az ételek elkészítése
  • az elkészített ételek adagolása, tálalása, tárolása
  • a gépek, berendezések előírásszerű kezelése, tisztántartása
  • a sztenderdek és közegészségügyi előírások ismerete, azok maximális betartása

Elvárások

  • éttermi vagy szállodai tapasztalat (1-3 év)
  • jó kommunikációs készség, udvariasság, vendégközpontúság
  • középfokú szakképesítés
  • rugalmasság, csapatmunka szeretete
  • pontos, precíz munkavégzés

Előnyök

  • szállodai konyhán szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • jogtiszta, bejelentett munkaviszony, megfelelő bérezés
  • utazási támogatás, napi étkezés
  • kellemes környezetben történő munkavégzés korrekt feltételek szerint egy megbízható, folyamatosan növekvő szállodaláncnál
  • kedvezményes üdülési lehetőség az Accent Hotels-hez tartozó szállodákban
  • hosszútávú, biztos munkahely

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott