Ajánlatadó-értékesítő állás Debrecen

AZ Flex Kft.
Debrecen
2021. 02. 19.

Jelentős piaci szerepet betöltő gépészeti rendszerek nagykereskedése keres értékesítési csapatába munkatársat.

Ha szereted a változatos, kihívásokban bővelkedő munkahelyet egy gyorsan fejlődő vállaltcsoporton belül, és jól éreznéd magad egy nyitott, munkavállaló központú szervezetben, akkor ne habozz!

Kívánságra próbanapot is biztosítunk, amikor beülhetsz jövendőbeli székedbe és kollégáink segítségével beleshetsz leendő munkád rejtelmeibe.

Feladatok

  • Proaktív kapcsolattartás meglévő vevőkkel
  • Ajánlatok/rendelések menedzselése, nyomon követése, visszaigazolás
  • Vevők igényeinek felmérése, proaktív termékajánlás
  • Vevőmenedzsment: új vevők felkutatása, meglévők megtartása, új igények feltérképezése
  • Tanácsadás, termékek műszaki és alkalmazásbeli ismertetése
  • Beszerzési rendelés előkészítése
  • Panasz és reklamáció kezelés
  • Iroda menedzsment: dokumentáció kezelés, adatbázisok karbantartása
  • Adatszolgáltatás hatóságok felé
  • Értékesítési célok elérése, forgalom nyereséges növelése

Elvárások

  • Gépészmérnöki vagy technikusi végzettség
  • Megbízható, pontos, hatékony és ÖNÁLLÓ munkavégzés
  • Kreativitás, probléma megoldó képesség
  • Műszaki érdeklődés
  • Vidám, kommunikatív, enyhén extrovertált személyiség
  • Pályakezdőket is szívesen fogadunk
  • Számítógépes felhasználói ismeretek

  • Épületgépészetben, azon belül is kiemelten légtechnika területén szerzett bármely tapasztalat (pl. tervezés, kivitelezés, gyártás, forgalmazás) – légtechnikai rendszerek
  • Ajánlatadási területen szerzett gyakorlat (pl. műszaki előkészítő, projekt asszisztens)
  • Hasonló pozícióban eltöltött időszak
  • Angol / német nyelvismeret, nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Ügyfélszolgálati gyakorlat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, negyedéves prémiumok
  • Karrier lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör, barátságos munkatársak
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott