Készülék tervező munkakörbe kollégát keresünk Egerbe

Grif Tools Kft.
Eger
2021. 05. 18.

Cégünk Európa piacvezető ipari elektronikai célszerszám gyártó vállalkozása. Több mint 14 éve látunk el ipari elektronikai gyártó cégeket.

Büszkék vagyunk arra, hogy termékeinkkel olyan prémium autómárkák alkatrészeit gyártják, mint a Tesla, a Volvo, a BMW vagy a Daimler.

A feladat ellátása idegen nyelvismeretet nem igényel!

Feladatok

  • Egyedi elektronikai ipari célszerszámok tervezése
  • A tervező munkához szükséges számítások elvégzése
  • Alkatrészek, összeállítások tervezése 3D-ben
  • Együttműködés az előkészítési és gyártási folyamat többi résztvevőivel
  • Gyártási dokumentációk ellenőrzése, kiegészítése
  • Prototípus ellenőrzése

Elvárások

  • Meglévő vagy folyamatban lévő gépészmérnöki/mérnöki tanulmányok (esetleg technikusi végzettség)
  • CAD – CAM alapismeretek
  • Csapatmunkára való képesség
  • Gyakorlatias, műszaki szemléletmód
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Eger vagy Eger környéki lakhely

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati hátteret
  • A teljes mértékben bejelentett béren felül, béren kívüli juttatásokat
  • Kulturált, európai munkakörnyezetet
  • Előre tervezhető szabadságokat
  • Hétköznapi munkavégzést
  • Bejárás támogatást
  • Szakmai és képességfejlesztő oktatásokat
  • Fejlődési lehetőséget, izgalmakkal teli munkakört
  • Hosszú távú, biztos munkahelyet, kiszámítható jövőt
  • Klassz csapatot, jó hangulatot

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott