Recepciós, értékesítési munkatárs állás Bonnya településen

Keressük kedves, vendégorientált szemléletű, pozitív gondolkodású, kreatív recepciós, értékesítési munkatárs kollégánkat, aki szívesen dolgozna egy pici Üdülőfaluban, tiszta levegőjű, természetes környezetben.

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás a vendégekkel írásban és szóban
  • Ajánlatok elkészítése, kiküldése, opciók számontartása
  • Részvétel a szervezett programokon (pld. kirándulás, segítség a csapatépítő játék lebonyolításában)
  • Szállodai szoftver kezelése (szobafoglalások optimalizálása)
  • Rendezvények figyelemmel kísérése (vendégérkezéstől távozásig)
  • Készletnyilvántartások

Elvárások

  • Kedves, vendégorientált szemlélet
  • Pozitív gondolkodás, kreativitás
  • Együttműködés
  • Becsületesség
  • Precizitás
  • Angol és/vagy német nyelv alap szintű használata
  • Teherbírás (a vendéglátásból adódó szezonalitás tolerálása)
  • Az állások betöltéséhez jogosítvány és autó szükséges.

  • Szakirányú végzettség (pld. idegenforgalmi, vendéglátás, szállodaipar, rendezvényszervezés, asszisztensi képesítés)
  • Legalább 1 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office, internet ismerete
  • Kiváló kommunikáció (szóban, írásban, magyar és angol/német nyelven)
  • Egyéb készségek előnyt jelentenek (pld. animátor, sport-művészet-rekreáció kompetencia)

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem (egyedi megállapodás tudástól és teljesítménytől függően)
  • Éves állás
  • Szép munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Önmegvalósítás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott