Irodai adminisztrátor, értékesítő,- vezető feladatok ellátására munkatársat keresünk Szekszárdon

Ha szeretnél egy munkát, illetve egy hivatást, amit mellékállásban nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy meglévő 8 órás főállás mellett is tudsz végezni jó helyen keresgélsz...

50 éves múltú, nemzetközi tanácsadó cég szekszárdi vezetősége keres azonnali munkakezdéssel agilis, megbízható fiatalokat.

Rólunk pár szóban:

Társaságunk cégek, illetve magánszemélyek számára nyújt díjmentes pénzügyi tájékoztatást, tanácsadást. Független pénzügyi közvetítőként segítünk ügyfeleinknek a lehető legjobb megoldás megtalálásában, emellett egyedülálló szolgáltatásokat biztosítunk számukra.

A rendkívüli helyzetre való tekintettel otthonról, home office-ból végezhető munkafolyamatok.

Szintén a jelenlegi helyzet miatt díjmentes átképzést, illetve díjmentes folyamatos online továbbképzéseket vállalunk.

Pénzügyi elemző, kiértékelő, illetve tanácsadói pozíciótól kezdve egészen az alsó vezetői lehetőségig keresünk munkatársakat.

Felvételi eljárásunk személyesen, illetve igény szerint online konferencia beszélgetés keretein belül is biztosítjuk.

Elsősorban fiatal pályakezdők, illetve egyetemisták jelentkezését várjuk.

Feladatok

  • Adminisztráció
  • Szerződések kezelése, kitöltése online
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Pénzügyi igényfelmérés

Elvárások

  • Minimum érettségi
  • Főiskolai, egyetemi végzettség előny, de nem elvárás
  • Word, excel felhasználói szintű ismerte
  • Jó kommunikációs készség
  • Üzleties, jó megjelenés
  • Precíz és pontos munkavégzés
  • Csapat szellem
  • Kitartás
  • Nyitott személyiség
  • Motiváltság

Amit kínálunk

  • Magas, versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Díjmentes képzések
  • Csapatépítő tréningek
  • Rugalmas munkavégzés
  • Jó légkör
  • Modern környezet
  • Fiatalos csapat
  • Kiszámítható jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Megbecsülés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Munkarend

  • Általános