Gosza Vállalkozás takarítási csoportvezető munkakörbe munkatársat keres Szombathelyen

Gosza Vállalkozás takarítási üzletágaként tevékenykedő Gosza Team céges és intézményi szektorban keres takarítási csoportvezető munkatársat.

Feladatok

  • Munkahelyeken történő tisztítószerek, eszközök szétosztása
  • A létesítmények folyamatos, magas minőségű tisztaságának biztosítása
  • Munkavállalók ellenőrzése
  • Napi feladatok koordinálása
  • Kapcsolattartás az iroda, raktár és a helyszínek között
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Szükség esetén munkatárs helyettesítése

Elvárások

  • 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • "B" kategóriás vezetői engedély és gyakorlat
  • Önálló munkavégzés és hatékony, gyors problémamegoldás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfél-orientáltság
  • Konfliktuskezelés
  • Rugalmas munkaidő vállalása

Előnyök

  • Középfokú végzettség
  • Műszaki beállítottság, gépismeret,
  • Tisztítás-technológiai OKJ-s képzés
  • 2 éves szakmában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat

Jelentkezni fényképes önéletrajz, motivációs levél kíséretében, bérigény megjelölésével.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott