Hivatali ügyintéző-pénzügyi asszisztens állás Debrecenben

A Debreceni Evangélikus Egyházközség munkavállalót keres

HIVATALI ÜGYINTÉZŐ – PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

munkakör betöltésére.

Amennyiben érdeklődik a fenti álláslehetőség iránt, várjuk fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével.

Feladatok

  • A lelkészi hivatal működtetésével kapcsolatos operatív teendők ellátása (eszközbeszerzés, kapcsolattartás, üzemeltetési feladatok koordinálása)
  • Hivatali ügyek intézése, kapcsolattartás a szolgáltató partnerekkel
  • Házipénztár és utalások kezelése (készpénz ki- és befizetések)
  • Számlák előkészítése könyvelésre, könyvelő munkájának segítése
  •  E-mailek, telefonok elintézése
  • Kimutatások és nyilvántartások vezetése•
  • Adminisztratív munkaügyi feladatok végzése
  • A lelkészi hivatal napi szintű adminisztratív és operatív támogatása

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség, főiskolai/egyetemi diploma előny
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, levelező program)
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó szervező- és problémamegoldó képesség
  • Pontosság, precizitás,  célorientált személyiség
  • Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt

Előnyök

  • protestáns egyháztagság
  • mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű közeg
  • Változatos, kihívást és tanulási lehetőséget jelentő napi feladatok
  • Emberközpontú munkahelyi légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott