Áruforgalmi műszakvezető állás Kecskeméten

Greenfarm Kft.
Kecskemét
2021. 01. 26.

Kecskemét Ménteleken működő zöldség-gyümölcs nagykereskedelemmel foglalkozó vállalkozásunk áruforgalmi műszakvezető kollégát keres.

Partnerünk az egyik legnagyobb magyar élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó áruházlánc.

Célunk a pontos, minőségi áruellátás.

Családias hangulatú vállalkozásunkba keresünk megbízható, hosszútávon gondolkodó kollégát.

Feladatok

Logisztikai és áruforgalmi feladatok ellátása:

  • Megrendelések fogadása: internetes felületen keresztül a boltok által leadott megrendelések áttekintése, bevásárlólista készítése árubeszerző részére.
  • Komissiózás: a megrendelt áru összekészíttetése raklapokra,  áru minőségi, mennyiségi ellenőrzése. Áru jelölő címkék nyomtatása a szükséges termékekre.
  • Kiszállítás partnereknek: kiszállítás koordinálása, kapcsolattartás a sofőrökkel, utiokmányok összekészítése sofőrök részére.  Sofőrök indítása a megadott időablakok szerint.
  • Szállítólevelek kiállítása, leltár, beérkezett áru bevételezése.
  • Raktári komissiózók irányítása.
  • Raktári rend betartatása.

Elvárások

  • MS Word, Excell magas szintű ismerete, használata
  • önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • zöldség-gyümölcs alapszintű áruismerete
  • minimum középfokú végzettség

Előnyök

  • Kiskereskedelmi merchandising tapasztalat
  • élelmiszer kiskereskedelmi  tapasztalat
  • boltlátogatói tapasztalat

Amit kínálunk

  • Családias hangulat
  • Teljesítményarányos bérezés
  • Mobiltelefon

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola

Munkarend

  • Általános