Dozmat Község Önkormányzata települési gondnokot keres gyakorlattal és B kategóriás jogosítvánnyal

Dozmat Község Önkormányzata Intézmény
Dozmat
Bruttó 225 000 Ft - 255 000 Ft / Hónap
2021. 02. 03.

Dozmat Község Önkormányzata heti 40 órás foglalkoztatással, munkavállalót keres a településen történő napi feladatok elvégzéséhez.

Önállóan dolgozni tudó, munkájára igényes, megbízható, kellő tapasztalatokkal rendelkező munkatársat keresünk hosszútávra.

Feladatok

  • zöldterületek kezelése , rendben tartása ütemterv szerint
  • közterületek , szabadidőpark , játszótér , sportpálya, pihenőpark és létesítményeinek tisztán tartása
  • gépek , berendezések , eszközök folyamatos tisztítása, karbantartása
  • önkormányzati épületek , létesítmények állagmegóvása

Elvárások

  •  erkölcsi bizonyítvány ( 30 napnál nem régebbi )
  • “B” kategóriás vezetői engedély és gyakorlat
  • a feladatok elvégzéséhez szükséges munkatapasztalat
  • fűnyíró és kertészeti gépek és eszközök ismerete

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett több éves gyakorlat
  • műszaki végzettség
  • érettségi

Amit kínálunk

  • bejelentett  8 órás munkakör egész évben
  • versenyképes jövedelem
  • családias légkör
  • modern géppark

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Megváltozott munkaképességű
  • Szakmai gyakorlat

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott