Komáromi telephelyünk raktárába kollégákat keresünk

A Cordon Electronics Kft. a francia székhelyű Cordon Electronics Group magyarországi leányvállalata. Ez a cégcsoport az egyik legnagyobb, szervizeléssel foglalkozó vállalkozás Európában. A Cordon Electronics Kft-t 2000-ben alapították, székhelye Budapesten van. Fő profilja elektronikai termékek javítása, szervizelése.Folyamatosan bővülő komáromi telephelyünkre keresünk munkatársakat Raktáros operátor munkakörbe.

Feladatok

  • Beérkező áruk (elektronikai termékek) fogadása, kicsomagolása, pakolása,
  • Kimenő áruk összekészítése, palettázása, adminisztrálása, alapanyagok, alkatrészek és (kész)termékek mozgatása, válogatása, vonatkozó adminisztráció elvégzése,
  • Leltár, valamint egyéb jelentések, riportok készítése
  • Hulladékkezelés munkaterület tisztán tartása

Elvárások

  • Hulladékkezelés  munkaterület tisztán tartása

  • Logisztikai területen vagy raktározásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend
  • Stabil munkahely
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • 8 órás munkavégzés
  • Fiatalos légkör
  • Bónusz

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott