Értékesítő, és árukiadó feladatok ellátására munkatársakat keresünk Pécsett

TEKNOMIX Kft.
Pécs
2021. 05. 10.

Építőanyag-festék kereskedésbe értékesítő, színkeverő- árukiadó munkatársat keresünk, hosszú távra, teljes munkaidőbe, versenyképes bérezéssel.

Feladatok

  • vásárlók szakmai tájékoztatása, udvarias kiszolgálása
  • számlázási folyamatok
  • áruátvétel, árukiadás, árufeltöltés
  • pénz, pénztárgép és számítógép kezelése
  • az üzlet rendben és tisztán tartása
  • Szakszerű értékesítés - az árucikkekkel kapcsolatban teljes körű információnyújtás, tanácsadás a vevők számára

Elvárások

  • értékesítési tapasztalat
  • jó számítógépes ismeret
  • pontos, udvarias és vevőcentrikus
  • Tanulási, továbbképzési készség
  • önálló és csapatmunkára képes
  • jó kommunikációs készségű
  • fiatalos, jó hangulatú társaságot kedvelő
  • szereted, ha értékelik és megbecsülik a munkádat

Amit kínálunk

  • megbízható, korrekt munkahely vagyunk
  • hosszú távra ,teljes munkaidőbe, versenyképes bérezéssel.
  • azonnal és főállásban jelentünk be (nem részmunkaidő!!)
  • kedvezményesen vásárolhatsz üzletünkben
  • ha többre vágysz, előrelépési lehetőséget is tudunk biztosítani

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott