Villamoshálózat-szerelési csoportvezető kollégát keresünk Kaposváron

KVIKSZ Kft.
Kaposvár
2021. 01. 18.

Cégünk 100 %-ban magyar tulajdonú vállalkozás, mely 1999-ben jött létre.

Fő profilunk épületvillamossági feladatok, villamos hálózatok-, napelemes rendszerek kivitelezése.

Feladatok

  • villamoshálózatok építéséhez, karbantartásához tartozó munkafolyamatok végzése, irányítása,
  • vezetékszerelés, kábelbehúzási feladatok elvégzése, a csoport munkájának felügyelete

Elvárások

  • szakmunkás bizonyítvány (villamoshálózat-szerelő, villanyszerelő),
  • változó munkahelyen történő munkavégzésre való hajlandóság,
  • felelősségteljes, pontos munkavégzés,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem,
  • béren kívüli juttatások,
  • egy dinamikusan fejlődő cég növekedésében való részvétel.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános