Villanyszerelő állás 8 órás bejelentéssel, korrekt bérezéssel

Munkájára igényes, megbízható villanyszerelőt keresünk 8 órás munkavégzésre.

Munkavégzés helye: elsősorban Eger és Füzesabony vonzáskörzete, Borsod és Pest megye.

Telephely: Maklár.

Ha Ön

  • 26 év alatti támogatható, vagy 30 év alatti pályakezdő, vagy 50 év feletti szakember,
  •  büntetetlen előéletű,
  • megbízható, munkájára igényes,
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal rendelkezik, akkor várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal.

Feladatok

1. villamossági felújítási munkálatok, épületvillamossági karbantartások elvégzése.

2. villamossági kivitelezési munkálatokban való részvétel.

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • büntetlen előélet
  • megbízhatóság, lendületes munkavégzés, talpraesettség, szorgalom
  • 26 év alatti támogatható, vagy 30 év alatti pályakezdő, vagy 50 év feletti szakembert keresünk elsősorban!
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • esetenként önálló munkavégzés

Előnyök

  • érettségi
  • saját autó

Amit kínálunk

  • versenyképes, korrekt bér
  • céges autó (csak céges használatra)
  • teljes felszerelés (gépek és szerszámok)
  • teljes munkaruházat
  • utazási költségtérítés megegyezés szerint
  • év végi prémium (teljesítményarányosan)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott