Értékesítő állás villamossági szaküzletben

KVIKSZ Kft.
Kaposvár
2021. 01. 14.

Cégünk 100 %-ban magyar tulajdonú vállalkozás, mely 1999-ben jött létre. Fő profilunk épületvillamossági feladatok, villamos hálózatok-, napelemes rendszerek kivitelezése.

Villamossági szaküzletünkbe keresünk értékesítő munkatársakat.

 Munkavégzés helye: Kaposvár. Kereskedelmi végzettség

Feladatok

A munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok:

  • a vásárlók informálása, kiszolgálása,
  • áruk bemutatása, tanácsadás,
  • számlázás, pénztár-kezelés,
  • áruátvétel, beérkező árukkal az üzlet feltöltése,
  • árazás,
  • leltározás.

Elvárások

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • kereskedelmi végzettség,
  • felhasználói szintű számítógép ismeret,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • vevőorientált gondolkodásmód,
  • jó kommunikációs készség,
  • udvarias magatartás.

Előnyök

Előnyt jelent: Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem,
  • béren kívüli juttatások,
  • egy dinamikusan fejlődő cég növekedésében való részvétel.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános