A pécsváradi Kresz&Fiedler Kft. felvételt hirdet minőségbiztosítási mérnök pozícióba

A Kresz & Fiedler Kft. egy dinamikusan fejlődő középvállalat, mely megrendelés-állományának jelentős növekedése miatt keres csapatába új munkatársakat!

Cégünk műanyag-feldolgozással, fröccsöntő szerszámok készítésével és termék-összeszereléssel foglalkozik. Vevőink igényeinek megfelelően az autóipar, elektronikai ipar, sport, utazás és az egészségügy különböző területére gyártunk termékeket.

Aktuálisan a következő pozícióba várunk további új munkatársat: Minőségbiztosítási mérnök

Feladatok

Minőségbiztosítási mérnök feladatai:

  • A minőségügyi rendszer működtetésében, továbbfejlesztésében való aktív részvétel
  • Vevői reklamációk kivizsgálása, kiértékelése, megoldásukban való együttműködés
  • Beszállítói reklamációk kezelése, a szükséges dokumentációk elkészítése
  • Megelőző, helyesbítő, hibajavító tevékenységek indítása, ellenőrzése, értékelése
  • Belső auditok lebonyolításában való aktív részvétel
  • Közreműködés külső auditok során
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Elsőminta-dokumentáció összeállítása
  • Környezetvédelmi rendszer működtetésében való aktív részvétel

Elvárások

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú v. középfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Minőségügyi területen szerzett szakmai tapasztalat, gyakorlat
  • Problémamegoldó képesség
  • Csapatszellem
  • ISO 9001 szabványismeret

  • Termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat, gyakorlat
  • Autóipar területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Autóipari minőségtechnikák ismerete (8D, FMEA, MSA, APQP, PPAP/PPF)
  • Problémamegoldó módszerek ismerete (5Why, Ishikawa)
  • Műanyagipari ismeretek, tapasztalat
  • Auditori ismeretek
  • ISO 14001 szabvány ismerete
  • Autóipari szabványismeret
  • Kommunikációképes német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek
  • Cafeteria csomag
  • Élet-pálya modell

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető