Pályázati asszisztens munkalehetőség Tatabányán

VIMRO Kft.
Tatabánya
2021. 01. 13.

Tatabányai irodánkba, középfokú vagy felsőfokú végzettségű pályázati asszisztenst keresünk, azonnali belépési lehetőséggel, 8 órás, teljes munkaidős munkaviszonyba.

Feladatok

  • pályázati projektek elszámolásainak teljes körű ügyintézése: ügyfelek tájékoztatása, dokumentáció beszerzése, átnézése és a pályázati elszámolások elkészítése, beadása a pályázati elektronikus felületeken, elszámolások hiánypótlásainak ügyintézése, helyszíni szemlék előkészítése és a helyszíni szemléken való részvétel
  • részvétel pályázati projektek előkészítésében, beadásában
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • általános irodai-adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • középfokú végzettség (legalább érettségi)
  • kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
  • magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office: Word, Excel, Outlook)
  • "B" kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi

Előnyök

  • felsőfokú végzettség
  • gazdasági/pénzügyi végzettség
  • tapasztalat európai uniós pályázatok kezelése területén
  • pontos, precíz munkavégzés, terhelhetőség

Amit kínálunk

  • munkavégzés egy fiatalos, dinamikus csapatban,
  • versenyképes alapmunkabér
  • elért eredmények alapján prémium
  • céges laptop és telefon
  • a betanulást követően rugalmas munkavégzés, heti 1-2 napban otthoni munkavégzés lehetősége

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott