Mesterpék szakmunkás kollégát Egerben

HESI Kft.
Eger
Bruttó 1 210 Ft - 1 600 Ft / Óra
2021. 01. 12.

Tapasztalt önmaga és környezete munkájára igényes, önállóan dolgozi tudó mesterpék szakmunkás jelentkezését várjuk modern környezetbe, korszerú gépek és a munkaterület anyagainak kezelésére.

Feladatok

  • A napi munkamenet irányítása, termelésben és fejlesztésekben való aktív részvétel.

Elvárások

  • Szakmunkás bizonyítvány.
  • Munkatapasztalat valamelyik munkafolyamat területén (dagasztás, kemencézés, táblázás,. gépi gyártósorok).
  • megbízhatóság

Előnyök

  • Munkatapasztalat.
  • Mesterlevél.
  • Jó kézügyesség, precizitás, terhelhetőség, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, bejelentett, stabil munkahely,
  • versenyképes fizetés a betanulási idő alatt is,
  • fiatal, lendületes, segítőkész csapat és vezetőség.
  • Szálláslehetőséggel.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Közép vezető