Karbantartó munkatársat keresünk Miskolcon és környékén

StarPlus Kft.
Miskolc
2021. 01. 12.

A StarPlus Kft. Magyarország egyik vezető és dinamikusan fejlődő műanyagfeldolgozó vállalkozása.

Fő tevékenységi körébe műszaki cikkek és egyéb háztartási műanyagok (pl. Flair kertibútorok) fröccsöntése tartozik. Új, központosított miskolci üzemünkbe keresünk TMK, fémmegmunkálási tapasztalattal rendelkező karbantartó munkatársat.

Munkakör jellege:

  • műszaki, TMK
  • 2 műszakos munkarend (nappali: H-P 7:30-16:20; 4 hetente délutános: H-P, 13:40-22:00)

Feladatok

  • Fröccsöntő szerszámcserék lebonyolítása
  • Fröccsöntő gépek karbantartási munkálatai
  • Fröccsöntő gépek telepítése
  • Épületgépészeti karbantartási munkálatok

Elvárások

  • Karbantartói / TMK tapasztalat
  • Fémmegmunkálásban szerzett többéves gyakorlat, tapasztalat
  • Pneumatikai / Hidraulikai alapismeretek

Előnyök

  • Darukezelői jogosítvány
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatás
  • Új korszerű munkakörnyezet
  • Új korszerű munkagépek (Yale targoncák ca. 4 éves)
  • Változatos munka
  • Támogatott munkábajárás (távolsági tömegközlekedés esetén 100%)
  • Éves rendelkezésreállási bónusz
  • Hűségjutalom (havi juttatás: alapbér+10%)
  • Dolgozói kedvezményes vásárlási lehetőség
  • Ajánló programunk:
  • Hozd magaddal barátodat, rokonodat, ismerősödet, így az ajánló program keretein belül akár bruttó 70.000 Ft-ban részesülhetsz

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott