Gázkszülék Szerviztechnikus Győrben és környékén

Mester-Gáz Kft.
Győr
2021. 01. 08.

25éve működő győri székhelyű gázkészülék szervizünkbe, a  megnövekedett ügyfélforgalom kiszolgálására keresünk főállású kollégát, azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • Lakossági és ipari gázkazánok helyszíni szervizelése, karbantartása, hibajavítása, üzembehelyezése Győrben és 30km-es körzetében.

Elvárások

  • Érvényes gázszerelői igazolvány, arcképes vagy épületgépész technikusi végzettség
  • Gyakorlattal rendelkező, teljesen önálló munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • "B" kategóriás jogosítvány

  •  Elektronikai műszerész, gáztechnikai műszerész végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes, teljesítményarányos bérezés
  • Szervizautó, alkatrészkészlettel, mérőműszerekkel felszerelve
  • Továbbképzések, szervizoktatások

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott