Pénzügyi állás Budapesten

Martindustries Kft.
Budapest II. kerület
Nettó 100 000 Ft - 500 000 Ft / Hónap
2021. 10. 18.

Cégünk fő célja, hogy segítsen az embereknek a mindennapi pénzügyeikben olyan horderejű információkkal, melyek segítenek nekik csökkenteni a kiadásaikon.

Menedzseljük az emberek meglévő szerződéseit, és megtaláljuk a legjobb pénzügyi termékeket melyeket csak a pénzügyi piac nyújt a családjuk biztonsága érdekében.

Célunk, hogy olyan emberekkel dolgozzunk együtt, akik szeretnek fejlődni, megfelelő mentorálás mellett profikká válni a szakmájukban, és magukévá tudják tenni életstílusunkat, filozófiánkat.

Munkakörülmények/Munkaidő: Rugalmas, az online átállásnak köszönhetően akár 95%-ban otthonról is végezhető munka. Heti 10 órától akár heti 40 órában is végezhető.

Feladatok

Kötelességek:

  • Meglévő, és új ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyféligények felderítése és kielégítése, folyamatosan képzések általi fejlődés.

Elvárások

  • Cégünk olyan embert keres, aki jól kommunikál, megbízható, pontos, és szeretne fejlődni.
  • A legfontosabb, hogy könnyen tudjon az ember ismerkedni, legyen nyitott és szociális.

Előnyök

  • Érettségi elvárt, diploma előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Online, és személyes képzéseink is vannak heti rendszerességgel.
  • A képzésekre, és a mentorálásra nagyon nagy hangsúlyt fektetünk, hogy mindenki mindig minőségben tudja a munkáját végezni.

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott
  • Közép vezető