Műszaki előkészítő állás pécsi építőipari kivitelező vállalkozásnál

Landan Invest Kft.
Pécs
2020. 12. 28.

Pécsi munkahelyre keresünk építőipari magasépítési generálkivitelezési területen műszaki előkészítőt kisvállalkozásunkba.

Feladatok

  • Árajánlat kérés, költségvetés készítés, helyszíni felmérés, alvállalkozói szerződések kezelése, naplóvezetés.

Elvárások

  • Felsőfokú építőmérnöki vagy építészmérnöki végzettség,
  • office programok biztos kezelése,
  • TERC és tervezőprogramok ismerete előny,
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzést várunk el.

  • Előny különösen építési munkaterületen szerzett művezetői/építésvezetői tapasztalat, de előkészítői területen végzett korábbi tevékenység is.
  • Pályakezdők jelentkezését is elfogadjuk.

Amit kínálunk

  • Kis létszámú irodában, mérnökök közötti munkavégzés. Kezdőknek tanulási lehetőség, csapatmunka.
  • Tapasztaltaknak projektvezetés, önálló döntésterület.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott