Élelmezésvezető állás Jászberényben

Társaságunk a magyar közétkeztetési piacon több mint 10 éve jelen lévő, az ország teljes területén összesen 27 konyhával rendelkező magyar magántulajdonban lévő vállalat.

Közétkeztetéssel foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég munkatársakat keres ÉLELMEZÉSVEZETŐ pozícióba  JÁSZBERÉNY területére

Jelentkezését pozíció megjelölésével, fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

Főbb feladatok:

  • Az ételek elkészítéséhez szükséges alapanyagok összeállítása, rendelése
  • Napi kiszabatok készítése az élelmezésvezetési program használatával
  • Napi étkezők létszámának összesítése
  • Szakácsok, konyhai kisegítők irányítása
  • A konyha eszközeinek időszakonkénti felmérése
  • Raktárkészlet folyamatos ellenőrzése
  • Kapcsolattartás az intézményvezetőkkel
  • Hatósági előírások betartása, betartatása
  • Heti és havi nyersanyagleltárak készítését
  • Heti riportok megírása

Elvárások

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú élelmezésvezetői  végzettség és 10 éves közétkeztetésben szerzett gyakorlat
  • Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • Vezetői szemléletmód
  • Gyakorlatias, határozott személyiség

Előnyök

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Közétkeztetésben, vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Céges telefon
  • Utazási hozzájárulás
  • Étkezéstérítés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető