Építésvezetői állás országos munkavégzéssel

Gerecse-Plusz Kft.

2020. 12. 17.

Gerecse-Plusz Kft. építésvezető munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Fejér megyei vállalat országos működési területtel

Feladatok

  • Különböző, hagyományos és acél szerkezetű épületek és építmények építése, felújítási folyamatának helyszíni koordinálása.
  • Pénzügyi-és műszaki ütemtervek nyomon követése, megfelelősség ellenőrzése, határidők betartása és betartatása.
  • A munkák elvégzéséhez szükséges alapanyagok, szerszámok és emberi erőforrások biztosításában történő közreműködés, azok összehangolása, irányítása.
  • Építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése.
  • Kapcsolattartás műszaki ellenőrrel, tervezővel, megrendelővel, alvállalkozókkal.
  • Munkabiztonsági előírások betartatása az építkezéseken.
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása.
  • Adminisztrációs és a kivitelezés lezárásával kapcsolatos feladatok végzése.

Elvárások

  • Felsőfokú vagy középfokú szakirányú végzettség
  • Minimum magasépítő technikus képesítés
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Magasépítői kivitelezői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Érvényes gépjárművezetői engedély és gyakorlat
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség

Előnyök

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (építőmérnök)
  • Felelős műszaki vezetői végzettség

Amit kínálunk

  • Főállású munkaviszony határozatlan időre
  • Versenyképes jövedelem
  • Biztos háttérrel rendelkező dinamikusan fejlődő vállalat
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott