Kontroller állás Szekszárdon angol és/vagy német nyelvtudással

Az East European Consulting Kft a PRETTL csoport magyarországi tagjainak Szolgáltatója. Feladatunk a cégcsoport tagjainak kiszolgálása HR, Munkaügyi, Pénzügyi és Számviteli területen.

Szekszárdi telephelyünkre keresünk mielőbbi belépéssel

Kontroller munkatársat

Feladatok

  • Elemzések, riportok készítése a vezetés részére
  • Havi- és éves zárások készítése (raktárkészlet értékelés, projekt értékelés, hó végi záró könyvelés)
  • Éves gazdasági tervezés, havi előrejelzés készítése
  • Ad-hoc elemzések a menedzsment számára
  • Pénzügyi mutatók havi jelentése
  • Üzleti folyamatok optimalizálása és digitalizálása
  • Kontrolling rendszer fejlesztése
  • Eltérési elemzések
  • Havi / Negyedéves / Éves KSH riportok elkészítése és ezek határidőre való benyújtása
  • Projektekben való aktív közreműködés, kontrolálás
  • Árkalkulációk készítése, termék utókalkulációs rendszer működtetése
  • Készletgazdálkodás nyomon követése
  • Törzsadatok karbantartása (árak, feltételek) SAP-ban
  • Likviditás tervezés és ellenőrzés
  • Követeléskezelés, vevőkkel való kapcsolattartás
  • Megtakarítási lehetőségek kidolgozása és azok megvalósítása

Elvárások

  • Kontroller munkakörben szerzett min. 1 év tapasztalat
  • Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás
  • Magas szintű MS Office ismeretek, különösen MS Excel
  • Együttműködő jellem, precíz, pontos munkavégzés
  • Az önéletrajzokat magyar és német vagy angol nyelven kérjük

Előnyök

  • Előny a termelővállalatnál szerzett tapasztalat
  • Számviteli és statisztikai ismeretek
  • Könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP)
  • Nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben
  • Piacképes javadalmazás
  • Rugalmas munkaidő

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott