Szigetszentmiklóson raktáros álláslehetőség

Az MCAM Hungary Kft.-hez, mely egyéb termelési célú termékek nagykereskedelmével foglalkozik,

Raktárost (vevő kiszolgáló) keresünk, az alábbiak alapján.

Feladatok

  • A raktárban lévő anyagok mozgatása
  • Vevők kiszolgálása
  • A tárolt áruk, anyagok, készletek szakszerű kezelése és minőségének megóvása
  • A raktárban lévő anyagmozgató-gépek, berendezések rendeltetésszerű használata
  • Szükség szerint a vágógépek használata
  • Anyagok, termékek előkészítése, csomagolás kiszállításra
  • Raktárvezető utasítása szerint anyagok, áruk kiadása, mozgatása
  • A munkakör 80%-ban könnyű fizikai munka, 20%-ban adminisztráció

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Targoncavezetői engedély

Előnyök

  • Minimum 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem + cafetéria
  • 1 műszakos munkarend (07:00-16:00)
  • Stabil, multinacionális háttér
  • Munkavégzés Budapest mellett (M0 szigetszentmiklósi ipari parkban (Prologis Ipari park))

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott