Műanyag fröccsöntő gépbeállító,-operátor állás Szadán

A dél-koreai Sang-A Frontec EU Kft. hamarosan megkezdi lítium-ionos akkumulátorok alkatrészeinek gyártását első európai gyártelepén, Szadán.

Elektromos autóipari terméket gyártó cégünk munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Fröccsöntő gépbeállító,-operátor

Feladatok

  • műanyag fröccsöntő gépek technológiai paramétereinek beállítása, optimalizálása
  • gépek, gépindítások felügyelete
  • gépbeállítások, szerszámcserék lebonyolítása
  • folyamatos termelés fenntartása
  • fellépő hibák elhárítása, karbantartások elvégzése
  • gépkezelői feladatok elvégzése

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • műanyag fröccsöntési technológia ismerete
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • többműszakos munkarend vállalása

  • gépészmérnöki, fröccstechnológusi vagy fröccsöntő OKJ végzettség
  • legalább 1-3 év tapasztalat műanyag fröccsöntő területen
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődési lehetőség egy modern high tech vállalatnál
  • kiemelkedő kereseti lehetőség
  • teljes munkaidő
  • bejelentett munkaviszony
  • megbízható, hosszú távú munkavégzési lehetőség
  • munkakörhöz tartozó munkaruha biztosítása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott