Munka-tűz-környezetvédelmi szolgáltató cégünkbe EHS tanácsadó kollégákat keresünk

Munka-tűz-környezetvédelmi szolgáltató cégünkbe EHS tanácsadó kollégákat keresünk.

Lehetsz pályakezdő vagy tapasztalt, nálunk megtalálod a helyed. Kis-közepes és nagy gyártó cégeknek dolgozunk.

Elsősorban Heves megyéből és Egerből vagy környékéről keresünk kollégákat, de ha Borsod vagy Nógrád megyében laksz is érdemes jelentkezned!

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Kérjük bérigényed jelöld meg a cv-ben.

Feladatok

  • Partnerek látogatása, szaktanácsadás nyújtása

Elvárások

  • a jó kommunikációs készség,
  • csapatmunkára való hajlandóság,
  • nyitottság az új technológiák irányába
  • szimpatikus, ügyfélbarát hozzállás
  • őszinteség és szorgalmasság
  • Minimum az említett területek egyikéből szakirányú végzettség.

Előnyök

  • további szakirányú végzettségek
  • egyéni védőeszközök ismerete
  • tűzvédelmi szakvizsga bizonyítványok esetleg szakvizsgáztatásban jártasság, tapasztalat
  • műszaki vagy környezetvédelmi alapszakos diploma
  • MIR-KIR-MEBIR ismeretek, auditori tapasztalat.

Amit kínálunk

  • korrekt bérezés
  • céges auto
  • laptop
  • céges telefon
  • szakmai háttér és szakmai anyagok biztosítása
  • fiatalos, jó hangulatú csapat
  • rugalmasság
  • Minicrm és Google suitban való munkavégzés
  • dinamikusan növekvő partneri állomány
  • szép és tágas iroda Egerben

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott
  • Közép vezető