Mérlegképes könyvelő álláslehetőség Budaörsön

Budaörsi könyvelőiroda részére mérlegképes könyvelő munkatársat keresünk bővülés céljából.

Szakmai fejlődés és széleskörű, barátságos betanítás várja az új munkatársat.

Későbbiekben részleges távmunka is lehetséges.

Várjuk a jelentkezését, minden kérdésre válaszolunk.

Pályázatára 24 órán belül választ adunk.

Feladatok

  • beszámolók összeállítása
  • bevallások készítése
  • bizonylatok kontírozása, feldolgozása
  • analitikák vezetése, egyeztetése a főkönyvvel
  • kapcsolattartás a partnerekkel és a hatóságokkal

Elvárások

  • a Számviteli törvény és alapvető adótörvények ismerete
  • önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség, precizitás, terhelhetőség

  • A könyvelőiroda szorgosan dolgozik és szeretné, ha mielőbb megérkeznél.

Amit kínálunk

  • Barátságos, családias munkakörnyezet.
  • Szakmai kihívások.
  • Rugalmas feltételek.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott