Nagy-múltú, generálkivitelezéssel foglalkozó építőipari cég keres új műszaki előkészítő kollégát

Azonnali kezdéssel keressük új, tapasztalattal rendelkező  műszaki előkészítő kollégánkat, Pécs belvárosában lévő telephelyünkre.

Feladatok

  • Műszaki felméréseken való részvétel
  • Árajánlatok elkészítése, költségvetések kidolgozása
  • Anyagrendelés
  • Kapcsolattartás a partnerekkel (Megrendelő, Beszállító, Alvállalkozó)

Elvárások

  • Magasépítő ipari területen szerzett, minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Építőipar területén alkalmazott termékek és kivitelezési technológiák ismerete
  • Mennyiség számítások, árképzés készítés
  • Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság

Előnyök

  • Költségvetés készítő program ismerete
  • Pályázatok összeállításában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Változatos és felelős szakmai munka
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, teljes munkaidő
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges Mobiltelefon

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott