Irodai ügyintéző állás Dunaföldváron

Mezőgazdasági gépkereskedelemmel foglalkozó cég keresi új kollégáját.

Vállalkozásunk 1997-ben alakult Dunaföldváron. Fő tevékenységünk kezdetben a mezőgazdasági árucikkekkel történő kiskereskedelem volt, mely mezőgazdasági munkagépekkel, kisebb erőgépekkel való kereskedelemmel bővült.

Elérhetőségünk: "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Irodai asszisztencia
  • Iroda működésének támogatása, megrendelések kezelése, rögzítése, feldolgozása
  • Telefonok fogadása, általános adminisztráció végzése, dokumentációkezelés
  • Könyvelők adminisztratív támogatása, számlázási feladatok ellátása (számlák összegyűjtése, rendezése, átadása, stb.)
  • Kereskedelmi tevékenységek támogatása, árajánlatok készítése
  • Logisztikai asszisztencia:
  • Bevételezés nyilvántartása
  • Eszköznyilvántartások kezelése

Elvárások

  • Excel, word és levelező rendszer ismerete
  • Jó adminisztrációs képesség
  • Segítőkészség
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyök

  • Pénzügyi, könyvelői ismeretek
  • Idegen nyelv ismerete ( angol, német )

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott