Fenstherm Future Zrt. 2 fő új munkatársat keres, projekt előkészítő munkakörben

A Fenstherm Future Zrt. 2 fő új munkatársat keres projekt előkészítő munkakörben

Feladat rövid leírása:

  • Műszaki árajánlatok készítése, tervező program használatával

Munkakör betöltésének feltételei:

  •  Érettségi
  •  Magas szintű számítógépes ismeret (word, excel)

Előnynek számít:

  • Műszaki technikum, vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Műszaki felkészültség (műszaki tervek értelmezése)
  • AUTOCAD, VISUAL program ismerete

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség, ezáltal szakmai előrelépés
  • A meghirdetett munkakör feladatainak elsajátításához, teljeskörű szakmai felkészítés

Egyéb információ:

  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye: Füzesabony, Herbária u. 10.

A jelentkezéseket, fényképes önéletrajz formájában, bruttó bérigény megjelölésével 2021.01.04-ig várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott