Lakatos kollégát keresünk Mórahalmon

Egyéb információ:

  • Kezdés megállapodás szerinti időpontban

Jelentkezésében, kérjük, adja meg hozzájárulását személyes adatai kezeléséhez a kiválasztási folyamat során.

Adatait kizárólag a megpályázott állás elnyerése érdekében használjuk.

Önnek bármikor jogában áll személyes adatainak törlését kérni.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, és az okmányok másolatának megküldésével lehet a jelentkezem gombra kattintva.

Kapcsolat: +36 70 677 7216

Feladatok

  • - Műszaki rajzoknak, utasításoknak megfelelően fémből készült szerkezeti elemek
  • készítése, elemek felhasználásával gép, illetve szerkezet összeállítása.
  • Lemezek, idomprofilok darabolása, a darabolt anyagok összeillesztése, csavarozása, hegesztése, anyagok hajlítása, formálása, alakítása, egyengetése
  • Acélszerkezeti és burkolat jellegű munkáknál esetleges hegesztési műveletek végzése.

Elvárások

  • Géplakatos, szerkezetlakatos vagy technikusi végzettség.
  • Műszaki rajz olvasási képesség
  • Mérőeszközök ismerete
  • Önálló, pontos precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Dinamikus munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési, továbbképzési lehetőség, hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Munkásszállón szálláslehetőség biztosítása
  • Védőfelszerelések biztosítása (munkaruha, eszközök)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott