Allianz ügyfélszolgálat, pénzügyi tanácsadó feladatok ellátására munkatársat keresünk

Leics Norbert Egyéni vállalkozó

Bruttó 250 000 Ft - 7 000 000 Ft / hónap
2020. 11. 20.

Felvételt hirdetünk az Allianz Biztosító pécsi és szentlőrinci Ügyfélkapcsolati Pontjaira ügyfélszolgálatos és pénzügyi tanácsadói feladatok ellátására biztosítói, illetve alkuszi szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársak részére!

Elvárások:

  • Több éves banki / biztosítói / alkuszi tapasztalattal, referenciával rendelkezik
  • Határozott, céltudatos, eredményorientált
  • Kiválóan ért az emberek nyelvén

Amit kínálunk:

  • A betanulási időszakra havi fix alapjuttatás, és eredményességi jutalék
  • Professzionális szakmai, technikai háttér
  • Folyamatos készségfejlesztő- és szakmai tréningek
  • Minőségi munkáért kiemelkedő jövedelem
  • KATA adózási forma 2021-ben is maradhat rendkívül előnyös feltételekkel

Jelentkezés: fényképes önéletrajz küldésével.

Amit kínálunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános