Kis csapatunk grafikus kollégát keres versenyképes fizetés nagyszerű szakmai fejlődési lehetőséggel

Grafikus hátterrel rendlekezel és egy lendületes, fiatal csapatban szeretnél dolgozni teljes állasban?

Biztosan kezeled az Adobe csomag programjait mint például a Photoshopot vagy az Illustratort?

Önbizalommal kommunikálsz angolul szóban és írásban? Dolgozz velünk egy kreatív, családias környezetben, ahol innovatív szoftverekkel ismerkedhetsz meg, új tervezői készségeket sajátíthatsz el és nálunk az angolodat is tudod majd fejleszteni.

2014-ben indult vállalkozásunk angliai, ingatlanfejlesztéssel foglalkozó ügyfeleknek készít látványterveket, animációkat, weboldalakat, videókat és egyéb marketing és kommunikációs anyagokat, kiadványokat. Csapatunk jelenleg 3 főből áll és Zalaegerszegről dolgozunk.

Munkáink rendkívül változatosak és sokrétűek, ezért létszámunkból adódóan a marketing és értékesítési anyagok elkészítése során többféle munkafolyamatban kell majd együttműködnünk a projektek teljesítéséhez.  Ha szereted a kihívásokat, csapatjátékos vagy, problémamegoldó, kreatív szemlélettel, tudsz önállóan dolgozni és nem ijedsz meg, ha új ismereteket kell elsajátítani a feladatok megoldásához, akkor kattints az alábbi linkre, ahol többet megtudhatsz erről a lehetőségről és a jelentkezési folyamatról:

Munkáink: http://uniqueangle.co.uk

Várjuk jelentkezésedet!

Feladatok

Kezdetben:

  • Kiadvanytervezes
  • Grafikák

Lehetőség egyeéb munkafolyamatokban való részvételre:

  • Videó szerkesztés
  • Látványtervezés
  • 3D modellezés
  • Marketing és kivitelezési alaprajzok készítése
  • Weboldal fejlesztés

Elvárások

  • Tapasztalat Photoshop, Illustrator és InDesign kezelésében
  • Alapismeretek After Effectsben előny
  • Angol nyelvtudás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott