Forgalomtechnikai festőgép kezelő kollégát keresünk Budaörs és környékén

Belfry CC Kft.

2020. 11. 24.

A Belfry CC Kft. egy technológiai vállalat, amely átfogó tapasztalattal rendelkezik az infrastrukturális beruházások megvalósításában. 2018-tól van jelen a magyar piacon, elsősorban hézagkezelési, repedésjavítási és vágási munkák kivitelezésével, valamint útburkolati jelek festésével foglalkozik.

Kapacitásbővítés céljából keressük új kollégánkat az alábbi munkakörbe:

Forgalomtechnikai festőgép kezelő

Feladatok

  • Építőipari gépek kezelése (útburkolati festőgépek és kapcsolódó eszközök)
  • Gépkezelői, és egyéb fizikai feladatok elvégzése
  • A kezelési és karbantartási gépbeállítások elvégzése
  • Munkavégzéshez kapcsolódó dokumentumok (fuvarokmányok, menetlevelek, gépüzem naplók stb.) naprakész vezetése

Elvárások

  • Megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • Hasonló területen szerezett 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Rugalmasság
  • Megfelelő fizikai állóképesség
  • Jó problémamegoldó készség, önálló munkavégzés, kitartás/koncentráló képesség
  • Csapatszellem

  • Mélyépítés, út-, alagút-, hídépítési gép, fenntartó és kárelhárító gépcsoportok OKJ és NKH végzetség
  • B , C, C+E kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat, tachográf kártya (GKI nem szükséges)
  • Műszaki beállítottság

Amit kínálunk

  • Fiatalos, lendületes csapat egy biztos háttérrel rendelkező vállaltnál
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Önállóság, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Jogosítványok megszerzésének lehetősége
  • Teljes munkaidő
  • Nem igényel nyelvtudást
  • Rugalmas munkavégzési hely Budaörsi telephellyel

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános