Pénzügyi szolgáltató kollégát keresünk Budapesten

Martindustries Kft.
Budapest II. kerület
Nettó 100 000 Ft - 400 000 Ft / hónap
2020. 11. 16.

Cégünk fő célja, hogy segítsen az embereknek a mindennapi pénzügyeikben olyan horderejű információkkal, melyek segítenek nekik csökkenteni a kiadásaikon. Menedzseljük az emberek meglévő szerződéseit, és megtaláljuk a legjobb pénzügyi termékeket melyeket csak a pénzügyi piac nyújt a családjuk biztonsága érdekében.

Célunk, hogy olyan emberekkel dolgozunk együtt, akik szeretnek fejlődni, megfelelő mentorálás mellett profikká válni a szakmájukban, és magukévá tudják tenni életstílusunkat, és filozófiánkat.

Feladatok

  • Meglévő, és új ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyféligények felderítése, és kielégítése, folyamatosan képzések általi fejlődés.

Elvárások

  • Cégünk olyan embert keres, aki jól kommunikál, megbízható, pontos és szociális. Amennyiben úgy érzi egész életében jól kijött az emberekkel, szimpatikus volt nekik, bártan vegye fel velünk a kapcsolatot.

  • Érettségi elvárt, diploma előnyt jelent. Amennyiben régebben emberekkel foglalkozott, van menedzsmenttel kapcsolatos, vagy értékésítésbeli tapasztalata, kérjük mindenképpen jelezze.

Amit kínálunk

  • Rugalmas, az online átállásnak köszönhetően akár 95%-ban otthonról is végezhető munka.
  • Heti 10 órától akár heti 40 órában is végezhető.
  • A cégen belüli képzések által az ember pénzügyi tapasztalatot tud szerezni, magas fizetést elérni, és különféle versenyek által plusz nyereményekhez is juthat.

Foglalkoztatás jellege

  • Távmunka/otthoni munka
  • Szakmai gyakorlat
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott
  • Közép vezető