Online termékmenedzser pozícióba munkatársat keresünk Debrecenben

Noteltrade Kft.
Debrecen
2020. 11. 17.

Feladataid között szerepel weboldalunk folyamatos karbantartása, frissítése valamint a termékek feltöltése majd azok értékesítése. Ha ismered a „tech-világot”, érdekelnek az új megoldások, technikák és érzel magadban elég ambíciót már csak jelentkezned kell. Válj te az iON webshop gondos gazdájává.

Kik vagyunk?

Cégünk a Noteltrade Kft. (iON Store And Service Debrecen-Budapest) 2012 óta foglalkozik mobiltelefonok, tabletek és notebookok javításával illetve adás-vételével. Az egyszemélyes cégtől indulva már lassan húsz főre bővült csapatunk. Debrecenben egy, Budapesten két üzlettel rendelkezünk. Új-és használt készülékek értékesítésével, az ezekhez tartozó minőségi kiegészítők széles választékával, valamint szervizelésével foglalkozunk Debrecen és immáron legújabb üzleteinkben, Budapesten. Szervizes csapatunk tapasztalt, rutinos tagokból áll, 10-12 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik.

MILYEN EMBERT KERESÜNK:

  • Önállóan képesnek kell lenned munkát végezni. Szeretjük azokat, akiknek nem kell a kezüket fogni mindenhez. Szeretnénk, ha nálunk nem lenne mikromenedzsment, egy teljes területért felelsz a cégen belül.
  • Fontos, hogy feltaláld magad, légy talpraesett és ne féld használni a józan paraszti eszed!
  • Barátságos vagy, szereted mások társaságát és nem okoz gondot az ügyfelekkel sem a kapcsolattartás.
  • A jelentkezéshez a titkos kód: ionmunkatárs. Ezt kell majd megadnod a jelentkezésnél, hogy tudjuk, valóban részletesen végigolvastál mindent.
  • Nem adod fel, ha megnő a nyomás. Tevékenységünkből adódóan néha váratlanul nagyobb munkamennyiség adódhat egyes munkakörökben.
  • Előny, szinte követelmény, hogy szeresd a világunkat.

MILYEN EMBERT NEM KERESÜNK:

  • Nem dolgozunk együtt rosszmájú, beszólogatós emberekkel. Ha furkálódsz, az rossz a csapatnak, rossz az ügyfeleknek.
  • Ha csak egy meló kell, amivel elvagy napközben, menj máshova dolgozni. A vezetőség heti 7 napot dolgozik, minden csapattárstól elvárjuk, hogy szintén tegye oda magát és csak minőségi munkát adjon ki a kezéből.
  • Negatív, borúlátó csapattársakra szintén nincs szükségünk.
  • Ha nem akarsz fejlődni, nem akarsz újdonságokkal találkozni.

Feladatok

EZEKBEN A MUNKAFOLYAMATOKBAN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Weboldalon szereplő termékek feltöltése, fejlesztése, folyamatos karbantartása
  • Termékleírás összeállítása
  • Termékképek keresése / készítése
  • Újdonságok, trendek követése
  • Termékkategóriák folyamatos optimalizálása
  • Termékek paraméterezése
  • Webes rendelések számlázása, csomagolása
  • Ügyfelek kezelése, potenciális ügyfelek elérési csatornájának felfedezése

Elvárások

 BÁTRAN JELENTKEZZ, TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Online sales területen szereztél már tapasztalatot
  • A digitális világ a második otthonod, ezért könnyen dolgozol az alábbi platformokon: Google ads, Google Analytics, SEO/SEM)
  • Agilis vagy és tudsz projektszerűen gondolkodni, dolgozni
  • Haladó szintű számítógépes tudás birtokában vagy
  • Alapszintű ismeretekkel rendelkezel a telekommunikációs eszközök terén
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel
  • Önálló, produktív és proaktív vagy

Amit kínálunk

  • Önálló, felelősségteljes feladatokkal várunk,
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat tagjává válhatsz,
  • Irodánk jól megközelíthető, központi helyen van
  • Igényes munkakörnyezetet teremtünk számodra
  • A gyorsabb közlekedés érdekében munkaidőben céges rollerünkkel szelheted a várost.
  • Munkaidőd 8:00 – 17:00 óráig tart (ezen időszak tartalmazza az étkezési időket is)
  • Versenyképes fizetés
  • Előrelépési lehetőséget biztosítunk számodra

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott