Call Center pozícióban munkalehetőség

LA-TE 2002. Kft.
Budapest VI. kerület
Nettó 80 000 Ft - 200 000 Ft / hónap
2020. 11. 13.

Nyugati (Westend) és Oktogon közötti irodánkba keresünk telefonos munkatársakat a könnyű értékesítésmunkákra. Covid19 miatt mindezt fokozott figyelem mellett, folyamatos fertőtlenítés mellett, ózongenerátoros légtér fertőtlenítéssel, ami vírusölő hatású. Belépés csak lázmérés után lehetséges.

Tavaszi időszakban minden munkatásunk otthonról dolgozott, így betanulási időszak után otthoni munkavégzésre is van lehetőség, amihez eszközt is tudunk biztosítani!

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

Könnyű értékesítési munkák. Nálunk nem kell napokat várni a sikerélményre, első órákban garantáljuk, hogy el is fog adni! Ugyanis D vitaminos csomagokat értékesítünk, ami a téli időszakban az immunrendszer megerősítése miatt nagyon fontos a szervezetnek.

Elvárások

  • alapfokú végzettség,
  • alapfokú számítógépes ismeretek (ha valaki internetet tudja használni, akkor a mi programunkkal is boldogul),
  • jó kommunikációs képesség.

  • irodánk könnyen megközelíthető, akár metróval, földalattival, és 4-es, 6-os villamossal,
  • épületben lift segíti a közlekedést,
  • rugalmas munkaidő, mindenki csak annyi órát vállal, amennyit bír,
  • akár délutáni lehetőség is van, 11-17, vagy 12-17,
  • termékeink nagyon egyszerűek, akár 15-20 perc oktatással megtanulható, nincs napokig tartó oktatás,
  • betanulási időszak után lehet otthonról is folytatni!

Amit kínálunk

  • Fix órabér.
  • Munkaidő: 9-17 között 8, 7, 6, 5 órában. Minimum heti 25 óra!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka
  • Távmunka/otthoni munka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott